❗❗UWAGA ❗❗
✅ W związku z dużym zainteresowaniem projektem „Granty PPGR”, Wójt Gminy Lelkowo przedłuża nabór wniosków do dnia 27 października 2021r. (środa)✍️

4 października 2021 r. ogłoszony został nabór wniosków w ramach projektu „Granty PPGR” na wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego.

O dofinansowanie wnioskować będzie Gmina Lelkowo na podstawie wniosków (oświadczeń) złożonych przez rodziców uczniów (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich uczniów szkół średnich, zamieszkałych w miejscowościach, w których funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej.

Sprzęt komputerowy (tj. tablet, komputer stacjonarny lub przenośny będący laptopem wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką) zakupiony zostanie przez Gminę Lelkowo w ilości uzależnionej od liczby wniosków, które złożą rodzice dzieci z rodzin byłych pracowników PGR (rodzice, dziadkowie, pradziadkowie) lub pełnoletni uczniowie szkół średnich.

👉Przepiękne i wyjątkowe serce z napisem „Dbajmy o swoje zdrowie i innych” stanęło w czwartek 14 października br. w samym sercu Lelkowa.
💟Pierwsze nakrętki zostały wrzucone do "serca" przez Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego i pracowników Urzędu Gminy w Lelkowie.
💓Serce ma za zadanie dbanie o swoje zdrowie i innych poprzez włączenie się w akcję charytatywną, z której dochód będzie przeznaczony potrzebującym. Cel jest szczytny a wystarczy zapełnić kosz plastikowymi nakrętkami i akacja sama się nakręci.

Programy

Stopka strony

Serwis Projektu Wrota Warmii i Mazur | Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2021