Szanowne Panie Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie        

Przed nami kolejny rok szkolny w gminie Lelkowo, rok pełen wyzwań, którym wspólnie musimy stawić czoła. Mam nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki i pracy, ale także poszukiwań własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań.

Drodzy Uczniowie, mam nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością przystąpicie do zdobywania wiedzy. Chciałbym, żebyście jak najlepiej wykorzystali wszystkie szanse, jakie daje Wam szkoła.

Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę by nadchodzący rok szkolny był okresem, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności Uczniów.

Rodzicom życzę  aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym.

Życzę dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.

Całej społeczności szkolnej życzę zdrowia, pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a także udanego roku szkolnego 2019/2020.

 

MOLDIV