Z okazji Dnia Babci i Dziadka 20 stycznia 2017 r. do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół w Lelkowie przybyli dziadkowie i babcie przedszkolaków. Pani dyrektor Iwona Chojecka powitała miłych gości i złożyła im serdeczne życzenia.

Dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pani Katarzyny Kiełek przedstawiły program artystyczny dla swoich babć i dziadków. To uroczyście obchodzone spotkanie jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez naszej szkoły. Wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem i piosenką. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy. Następnie dzieci obdarowały swoich gości przygotowanymi upominkami.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia więzi rodzinnych.

Katarzyna Kiełek