Urodziny najstarszej mieszkanki Gminy Lelkowo! 🎂🙂
Pani Paraskiewia Jarmoła 26 kwietnia obchodziła 103 urodziny!
Wójt Gminy Lelkowo w imieniu mieszkańców Gminy Lelkowo złożył dostojnej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia- wielu lat w zdrowiu, pogodzie ducha i otoczeniu najbliższych!

Wójt Gminy Lelkowo odwiedził mieszkankę Gminy Lelkowo, obchodzącą jubileusz 101 urodzin. 
"Dostojnej jubilatce w imieniu mieszkańców Gminy Lelkowo złożyłem życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu! 🙂 Pani Janina jak zawsze uśmiechnięta i serdeczna!
Niespodzianka się udała! 200 lat Pani Janino!!!" - Wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W LELKOWIE

Życzenia w formie tańca, piosenki i teatralnych scenek złożyły swoim Babciom i Dziadkom młodzi artyści z Gminnego Centrum Kultury podczas koncertu z okazji Dnia Babci i Dziadka w czwartkowe popołudnie (19.01.). Babcie i Dziadkowie licznie przybyli, artyści dali z siebie wszystko. Ze sceny popłynęły artystyczne i słowem wypowiedziane życzenia również od Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego.

Wartość inwestycji to około 1 600 000 złotych, z czego 1 300 000 złotych to środki pochodzące z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pozyskanych przez Gminę Lelkowo.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lelkowie odbyła się kolejna uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla pary z terenu gminy Lelkowo. Jubileusz „Złotych Godów” świętowali Emilia i Roman Mareczko.
Wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski uroczyście powitał dostojnych jubilatów, a następnie złożył serdeczne życzenia, kolejnych lat spędzonych razem w zdrowiu i wzajemnym szacunku oraz słowa pochwały i uznania za ich wspólne życie. Jubilaci otrzymali również medale przyznane przez Prezydenta RP Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, kwiaty i dokumenty pamiątkowe. 

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lelkowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom z terenu gminy Lelkowo. Jubileusz „Złotych Godów” świętowali Jadwiga i Zbigniew Jakubowscy oraz Krystyna i Tadeusz Janowiak.

Wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski uroczyście powitał dostojnych jubilatów, a następnie skierował w stronę par małżeńskich serdeczne życzenia, kolejnych lat spędzonych razem w zdrowiu i wzajemnym szacunku oraz słowa pochwały i uznania za ich wspólne życie.
Jubilaci otrzymali również medale przyznane przez Prezydenta RP Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, kwiaty i dokumenty pamiątkowe.

ŚWIĘTO ROLNIKÓW w Gminie Lelkowo ze "Świętem warenyków i dzyndzałków" oraz "Turniejem Sołectw Gminy Lelkowo"
 

Dożynki to piękna tradycja podziękowania  za zebrane plony i trud rolniczy związany z codzienną, ciężką pracą na roli. To jeden z najpiękniejszych dni w roku każdego rolnika. To radość, wytchnienie i odpoczynek po ciężkiej, całorocznej pracy.

Programy

Stopka strony

Serwis Projektu Wrota Warmii i Mazur | Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2023