Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień. Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez oddziału przedszkolnego naszej szkoły.
Dnia 22 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie z kochanymi babciami i dziadkami . Dzieci, pod kierunkiem pani Katarzyny Kiełek, przygotowały wzruszający program artystyczny. Dla przybyłych gości wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem i piosenką . Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie.

Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy. Następnie dzieci obdarowały ukochanych gości przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej.

Katarzyna Kiełek