DZIEŃ BABCI I DZIADKA W LELKOWIE

Życzenia w formie tańca, piosenki i teatralnych scenek złożyły swoim Babciom i Dziadkom młodzi artyści z Gminnego Centrum Kultury podczas koncertu z okazji Dnia Babci i Dziadka w czwartkowe popołudnie (19.01.). Babcie i Dziadkowie licznie przybyli, artyści dali z siebie wszystko. Ze sceny popłynęły artystyczne i słowem wypowiedziane życzenia również od Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego.

Było artystycznie i uroczo dzięki naszym artystom i gościom Patrycji Szatkowskiej i Marko Denysovets z Górowa Iławeckiego.

Serdecznie dziękujemy za organizacyjne wsparcie koncertu: Mironowi Maciopa i licznemu gronu wyjątkowych Rodziców występujących w koncercie dzieci. Za przygotowanie wypieków dla Babć i Dziadków serdecznie dziękujemy: Jolancie Wasiuta, Annie Terebieniec-Mądrej, Renacie Sutkowy, Beacie Kajat, Annie Tkaczuk, Patrycji Więckowskiej, Iwonie Zielińskiej-Kanclerz, Małgorzacie Dorockiej i Wiolecie Lipka.

A jak było? Obejrzyj galerię zdjęć załączoną poniżej.

 

DZIEŃ BABCI i DZIADKA w Zagajach.
Koło Gospodyń Wiejskich "Pograniczanki" z Zagaj oraz GCK w Lelkowie zaprosili Babcie i Dziadków z Zagaj na uroczystość z okazji Ich święta. "Lelkiwskie Wesołuszki" pięknie zaśpiewały, Lenka Hamada zagrała mini koncert na keybordzie, a dzieci i młodzież z Zagaj wspólnie z panią Jolą Grablewską zaprezentowali montaż słowno- muzyczny. Uroczystość zaszczycił, swoją obecnością, Wójt
Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski, a o przepyszny poczęstunek zadbały niezawodne Panie z KGW. Kochane Babcie i Dziadkowie, jeszcze raz, duużo zdrówka Wam życzymy.