?Przepiękne i wyjątkowe serce z napisem „Dbajmy o swoje zdrowie i innych” stanęło w czwartek 14 października br. w samym sercu Lelkowa.
?Pierwsze nakrętki zostały wrzucone do "serca" przez Wójta Gminy Lelkowo Łukasza Skrzeszewskiego i pracowników Urzędu Gminy w Lelkowie.
?Serce ma za zadanie dbanie o swoje zdrowie i innych poprzez włączenie się w akcję charytatywną, z której dochód będzie przeznaczony potrzebującym. Cel jest szczytny a wystarczy zapełnić kosz plastikowymi nakrętkami i akacja sama się nakręci.

 ?Zachęcamy do zbierania nakrętek i podtrzymywaniu życia lelkowskiego wyjątkowego serca❤??????.

Jeśli jesteś osobą 60+, a jeszcze się nie zaszczepiłaś/aś, nadal możesz to zrobić - „Dbajmy o swoje zdrowie i innych”. #szczepimysie
❗Co można wrzucać do lelkowskiego serca.
?Kosz w kształcie serca przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W lelkowskim sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe uszczelki - trzeba je usunąć przed wyrzuceniem.? #serce #nakrętki #lelkowo #gminalelkowo.
245396000 4830928760273678 415554476763391244 n