Wójt Gminy Lelkowo, ogłasza konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028".

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone w terminie od dnia 29-03-2018 do dnia 12-04-2018r.

Konsultacje społeczne powinny angażować instytucje publiczne, partnerów społeczno-gospodarczych, jak również mieszkańców Gminy Lelkowo.
Konsultacje społeczne odbędą się poprzez wyłożenie formularzy konsultacyjnych (załącznik nr 1 do ogłoszenia), w siedzibie Urzędu Gminy Lelkowo (pok. 3A-4A), w godzinach urzędowania oraz zamieszczenie formularza na stronie: www.uglelkowo.pl, lub wypełniony formularz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nna adres : Urząd Gminy Lelkowo, Lelkowo 21, 14-521 Lelkowo. O terminie decyduje data wpłynięcia opinii do Urzędu Gminy Lelkowo. Opinie i uwagi, złożone po terminie zakończenia konsultacji nie bedą brane pod uwagę.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną przez indywidualne zbieranie głosów. Konsultacje są ważne bez względu na ilość osób w nich uczestniczących.

Informacja o wynikch przeprowadzonych konsultacji społecznych, zostanie podana do publicznej wiadomości, na tablicach informacyjnych Urzędu Gminy Lelkowo oraz na stronie internetowej.

 

Załączniki:

1. Formularz zgłoszenia opinii

2. Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028