18 lipca 2015 r. w Wyszkowie odbył się X Piknik Rodzinny pod hasłem ,,Rodzinne spotkania” pod Patronatem Wójta Gminy Lelkowo Stanisława Popiela. W Pikniku udział wzięły zespoły muzyczne: „Fantazja” z Wyszkowa, „Tęcza Warmii” i „Wrzos” z Braniewa oraz „Crazy Trio” z Ornety.

Podczas imprezy zostały przygotowane liczne atrakcje i konkursy dla dzieci i dorosłych, m.in.: dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, bieg w worku, bieg na drągu, skoki na piłce, przeciąganie liny, konkurs wbijania gwoździa w pień, mini turniej wiedzy o Gminie oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie na drogach publicznych. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Lelkowie, Starostwo Powiatowe w Braniewie oraz Firmę „Drewmar”.

Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów Pikniku nie mogło zabraknąć grochówki, kiełbaski z ogniska i grilla. Uczestnicy mogli również poczęstować się pizzą, watą cukrową, słodkimi wypiekami, a także skosztować pysznych Wyszkowskich pierogów. Wieczór wypełniła wspólna zabawa dyskotekowa.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu X Pikniku Rodzinnego i fundatorom nagród.